fbpx

Lizingas be pradinio įnašo

Automobilių lizingas be pradinio mokesčio ar įnašo

Be abejo, nuosavas automobilis suteikia laisvės, tačiau dažnam mūsų tautiečiui mašina yra uždarbio šaltinis ir būtinybė. Galimybė nupirkti mašiną neturint santaupų – tai tikras išsigelbėjimas pardavimų vadybininkams, kurjeriams ir taksi vairuotojams, dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu.

Finansavimo banke jie gauti negali ir darbui naudoja išsinuomotus automobilius, o tokio automobilio sąnaudos yra kur kas didesnės. Sutaupyti automobiliui – užduotis ne iš lengvųjų. Net ir ilgai taupant, transporto priemonei, apie kurią svajojate, pinigų gali pritrūkti.Skirtingai, nei kitos finansinės institucijos, nereikalaujame transporto priemonę pirkti tik iš mūsų patvirtintų partnerių, neturime pagaminimo metų reikalavimų. Įsigyti patinkančią transporto priemonę galima neturint tūkstančius eurų.

Prieš perkant mašiną, svarbu apsispręsti koks mokestis Jums būtų pakankamai komfortiškas ir kaip ilgai norėsite jį mokėti. Pasirinkę ilgesnį laikotarpį, mokėsite mažesnes įmokas, bet ir bendra permoka bus didesnė. Taip pat nereikėtų savo galimybių pervertinti ar norint sutaupyti rinktis pernelyg didelės įmokos. Pagal galiojančias teisės normas paskolai galima skirti iki 40% gaunamų pajamų. Vertinimui mums yra svarbu žinoti parduodamos mašinos kainą, todėl prašysime pateikti nuotraukas ar skelbimo nuorodą.

PILDYK PARAIŠKĄ
taxi berlin
Meniu