fbpx

Bloga kredito istorija

Ar suteikiamos paskolos su bloga kredito istorija?

 

Paskolos įsiskolinusiems yra suteikiamos, tačiau svarbu nepamiršti, kad turimi įsipareigojimai ir pradelstos skolos yra skirtingos sąvokos. Turintiems kitus įsipareigojimus klientams, paskolos yra suteikiamos, svarbu tik, kad įmokų suma neviršytų 40% gaunamų pajamų. Kai pradelstos skolos ar išieškojimai yra registruojami išorinėse registruose, galimybė gauti paskolą mažėja ir praktiškai artėja prie nulio kai išieškojimus vykdo antstoliai.

Padidintas kreditavimosi aktyvumas, kai per ribotą laikotarpį padidinamas esamų įsipareigojimų skaičius, yra taip pat rizikos požymis, tačiau mažai kas žino, jog šis požymis didėja vien tik ieškant geresnio pasiūlymo. Kreditavimosi aktyvumas yra vertinamas pagal suformuotų ataskaitų skaičių. Tad jei ieškojote geriausio pasiūlymo ir kreipėtės į kelias įmones, Jūsų rizikingumas bus padidėjęs nes įtakos tam turi kiekviena atlikta patikra. Klientui pageidaujant, pateiksime preliminarų pasiūlymą, o privalomą vertinimą atliksime tik jei pasiūlymas Jums bus priimtinas. Tokiu būdu savo kredito istorijos nepabloginsite.

 

Kas yra kreditas su bloga kredito istorija?

 

Turintiems pajamų šaltinį asmenims paskolos išduodamos, bet reikėtų nepamiršti, kad visos esamos ir buvusios skolos yra fiksuojamos kiekvieno asmens kredito istorijoje. Kredito istorijos negalima ištrinti ar pataisyti. Paskolą grąžinus, ji bus padengta, bet iš istorijos ji niekur nepradings. Kredito istorija tampa bloga laiku nesumokėjus kredito įmokos, neapmokėjus telekomunikacijų ar elektros sąskaitų. Dažnai žmonės tvarkingiau moka stambesnes įmokas ir mažiau rūpinasi interneto ar kabelinės televizijos mokesčiais, bet kredito istorijai visi šie mokėjimai turi vienodą įtaką. „Nerimtų“ mokėjimų nebūna, tad Jūsų kredito istorija gali nukentėti dėl smulkmenų ar užmaršumo. Bloga kredito istorija gali apsunkinti galimybę gauti paskolą ar pabloginti jos sąlygas. Vertinant paraiškas dėl automobilio lizingo ar paskolos su automobilio įkeitimu, kai kurių mokesčių mokėjimo tvarkingumą, galime vertinti šiek tiek lanksčiau, dažniausiai tai būna telekomunikacinių ar panašių paslaugų mokesčiai.

PILDYK PARAIŠKĄ
Meniu